Michas 21
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Książki o tematyce sportowej.
Jakie książki polecacie (warte przeczytania), które są związane z Barcą, piłką nożną, kolarstwem? Proszę o kilka propozycji na zimowe wieczory ;)
0
Joj ale problem... Łaski bez ;) Nie ważne gdzie - WAŻNE Z JAKIM SKUTKIEM! Vamos
0
To raczej optymistyczna wiadomość bo szczerze mówiąc obawiałem się pauzy w grze liczonej w tygodniach. Oby tak było w rzeczywistości i czekam na Sergio w meczu z Realem bo na City raczej się nie wykuruje.
0
Dziękuję Lobo10 za komentarz. Czyli wniosek jest taki, że jak ktoś jest w formie i ma wyniki to jest "cacy", a jak komuś nie idzie, nie ma formy - to do zwolnienia. Ciekawe z czego to wynika, że Polacy nie mają cierpliwości i tak szybko popadają ze skrajności w skrajność.
0
Interesuje mnie zdanie kibiców Barcy na temat Lucho (czy Mu ufają i są zadowoleni z Jego sposobu prowadzenia drużyny). Całkiem niedawno były gorzkie żale na temat trenera i chciałbym wiedzieć jak jest teraz :)
0
Myślę, że w lidze zagra - typowa rotacja - plus dla Lucho :)
0
Na "fioletowej" zwalniają trenera... A Wy zmieniliście zdanie o trenerze Barcy?
0
To jest strona o której mówił pan ŻŻ podczas transmisji meczu. Na stronie znajduje się ranking trenerów. Ranking jest przeprowadzony na podstawie różnych, różnistych statystyk (ilość zwycięstw, remisów, porażek, jak silna jest liga, ile dany trener zdobył pucharów, tytułów itp.)
0
http://www.coachworldranking.com/ proszę bardzo :)
0
Kluivert... od Niego wszystko się zaczęło - w moim przypadku :)
1
w C+ faktycznie rządził i to zdecydowanie. Teraz rządzą tam Twarowski i Nahorny, oraz Wolski z Orłowskim. Takie jest moje zdanie ;)
1
Ufff mecz komentuje pan Jacek Laskowski. To dobra wiadomość bo kawa mi się skończyła w domu po ostatnich meczach na tvp sport ;)
0
Jestem tego samego zdania i myślę, że bez czerwieni na RM się dzisiaj nie obędzie.
0
Przy nich nawet podczas nudnego meczu człowiek nie kimnie!
0
No fakt trochę mnie poniosło, ale kurcze taki gość jak Suarez nie może tak mało strzelać i wierzę, że w niedzielę strzeli :) Do odważnych świat należy. Zobaczymy co będzie.
0
Ronaldo faktycznie strasznie teraz strzela z wolnych (ufff). Messi nie ma za wiele bramek ale czasami te strzały są naprawdę bliskie celu. Dałbym strzelać Neymarowi /Suarezowi co jakiś czas. No i może Mathieu :)
0
Kurs był 2,37 - postawiłem we wtorek. Poszło za 400 ;)
0
Grali wczoraj słabo, wolno, bez pomysłu i polotu. Po strzeleniu bramki trochę przycisnęli - ale to już było zdecydowanie za późno. Powinni od początku rzucić się na Espanyol odrabiając pierwszy mecz 3-1. Ale to lepiej dla nas.
0
W niedzielę bramkę strzeli Suarez. Postawiłem na to ładną kaskę - miałem sen, śniło mi się. El Pistolero po niedzielnym meczu odblokuje swój magazynek na dobre.
0
James ma jakieś problemy zdrowotne, Krysia ma karę, Może być ciekawie.
0
Jak Krysia będzie miałakarę za swój delikatny cios.
12
Szanse są zawsze. Remis też mile widziany :D
8
Każdy dużo wnosi do swojej drużyny, ale według mnie więcej pożytku jest z Neymara. Ma chłopak kapitalną formę (nie tylko strzelecką).
1
Kupony już czekają w szufladzie na jutrzejsze wyniki :)
0
spokojnie - jutro też jest dzien, też są mecze i trzeba myśleć pozytywnie.
0
dziękuję - sny na pewno będą kolorowe (w kolorze BLAUGRANA)
0
:) Polak mądry po szkodzie he he
1
MU psuje mi kupon wart 674zł :) Dobranoc :)
1
Sergi Roberto też nie jest alternatywą dla Iniesty, Ivana, ale ostatnio grał i strzelił gola a lepsi piłkarze odpoczywali. Douglas zaliczył asystę no ale to Douglas a nie Messi i jemu asysta nie powinna się liczyć
0
Nie. Uważam jednak że kontuzja piłkarza jest sprawą poważną i jemu na pewno nie jest do śmiechu. Ciekawe jaka reakcja byłaby na kontuzję Alvesa? Przecież też go wyśmiewacie. Wszystkich wyśmiewacie i sprzedajecie jak jest źle. On jest faktycznie poniżej poziomu Barcy, ale zawsze to alternatywa dla Alvesa, Montoi w tak napiętym terminarzu.